Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 24.05.2015, 12:21
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Garguła to sabotażysta to co można powiedzieć o Głowackim, angielką chciał powstrzymać Dzalamidze lol.
No tak, Głowacki pierwszy sabotażysta

Pierwsze kilka minut i ostatnie kilka minut to jedyny czas, kiedy nie mieliśmy panowania nad wydarzeniami na boisku. Naprawdę, ponad 75 minut konsekwentnej, dobrej gry, zwłaszcza w obronie.
Jeśli ktoś wini Moskala za indywidualne błędy piłkarzy, to myślę, że pora się przerzucić na inny sport, bo w tym wiedzą nie zabłyśnie. Moskal bardzo dobrze poukładał drużynę, która naprawdę do 85 minuty rozgrywała dobre, w moim przekonaniu, zawody. Zmiany? Można się przyczepić, aczkolwiek gdyby bramki nie padły to byśmy chwalili konsekwencję i to, że widział, iż drużyna dobrze pracuje. Łatwo mówić po fakcie.
Pokusiłbym się też o stwierdzenie, iż Jagiellonia, mimo dwóch bramek, nie panowała w tym meczu nad wydarzeniami nawet przez minutę. W mojej opinii w ostatnich 5 min bardziej panowała dezorganizacja i dekoncentracja u nas, niż jakaś przemyślana gra Jagiellonii.
Ostatnio edytowane przez filemon : 24.05.2015 o godz. 12:31.
Odpowiedz cytując