Merkury napisał(a):

|
Podobnie o Brożku pisali kibice w Turcji i Szkocji także proponowałbym ochłonąć. Z uwagi na brak skrzydłowych gra z jednym napastnikiem w naszej sytuacji to nieporozumienie.
|
To nie problem jednego napastnika. Problemem jest wiosenna forma Pawła i Stępiński jako alternatywa.
crazykaro napisał(a):

|
Ta przegrana to ewidentna wina trenera ktory nie wprowadzila na 2. Polowe ani Brozka ani Stilicia ani nikogo kto wyprowadzalby kontry gdzie Stepinski jest za slaby na przepychanki z obroncami.
|
W tym meczu chodziło przede wszystkim o to, żeby nie dać rozwinąć skrzydeł Jadze. Stępiński jest cienkim napastnikiem, ale w defensywie daje więcej niż Paweł. Coś za coś.