serek.c2 napisał(a):

|
Przestań, Stępiński to drewniak jakiego dawno w klubie nie mieliśmy...
|
Podobnie o Brożku pisali kibice w Turcji i Szkocji także proponowałbym ochłonąć. Z uwagi na brak skrzydłowych gra z jednym napastnikiem w naszej sytuacji to nieporozumienie.