Matejas_ napisał(a):

Buchalik to ręcznik !!
Dzięki Misiek za obronienie dwóch celnych strzałów Jagiellonii
|
Pierwsza bramka to był czysty fuks. Piłka przeszła na milimetry między obrońcami i dotknęła wewnętrzną stronę słupka, nie do wyjęcia. Drugiej nie widziałem ale przynajmniej widać było że w bramce ktoś stoi.