Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 24.05.2015, 11:17
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Buchalik to ręcznik !!

Dzięki Misiek za obronienie dwóch celnych strzałów Jagiellonii
Pierwsza bramka to był czysty fuks. Piłka przeszła na milimetry między obrońcami i dotknęła wewnętrzną stronę słupka, nie do wyjęcia. Drugiej nie widziałem ale przynajmniej widać było że w bramce ktoś stoi.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując