Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 24.05.2015, 11:14
Ja za podobne wpisy po serii Smudy dostałem rocznego bana. Bo się moderacji w małych główkach nie mieściło. Mimo że na kilka kolejek do końca Smuda stwierdził że potrzebuje 3 punkty i dokładnie tyle ugraliśmy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując