Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 24.05.2015, 11:13
"Te ostatnie minuty" jak spiewal Mietek Fogg. W ramach niedzielnej nudy postanowiłem zrobić wykres jak Wisła strzela i traci bramki w tym sezonie z podzialem na 5-minutowe odcinki czasu. Wynik jest taki jak sie każdy chyba podziewa. Szczególnie po ostatnich dwóch meczach.
Stan na 23 maja 2015.
Odpowiedz cytując