Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 24.05.2015, 11:07
Spokojnie. Czarni przekręcili Jagę w Warszawie, wczoraj przekręcili nas w Białym, więc jak nic wychodzi, że za tydzień dostaniemy karnego z d... na Łazienkowskiej. Że to Legia ? i co, kasa musi się w kantorku u buka zgadzać. W Warszawie wygramy a potem oddamy to Śląskowi. 2:2 w ostatniej minucie.
Ja też się sam sobie dziwię, że jeszcze się tym ekscytuje. Gdyby nie deszcz to lepiej iść na rower niż oglądąć te ustawki co kolejkę.
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując