serek.c2 napisał(a):

|
No, prawdziwy napadzior, waleczny, nie ma co! I ile zdobył goli! A Paweł strzelił jedynie 15 bramek i zaliczył sporo asyst. Cieniak, nie stara się, nie jest zdeterminowany.
|
Podziękuj Smudzie,że mu dawał szansę powinniśmy grać Brożek-Stępiński