Merkury napisał(a):

|
Wczoraj widziałem surowego technicznie, wolnego, bez dryblingu Stępińskiego ale tyle ile on włożył w walkę to przez całą rundę tak zdeterminowanego Bożka nie oglądałem.
|
No, prawdziwy napadzior, waleczny, nie ma co! I ile zdobył goli! A Paweł strzelił jedynie 15 bramek i zaliczył sporo asyst. Cieniak, nie stara się, nie jest zdeterminowany.