serek.c2 napisał(a):

Za jaką grę? Za spokojne kontrolowanie przebiegu wydarzeń, za stwarzanie sobie kolejnych bardzo dobrych okazji? Co byś pisał, gdyby Stępiński strzelił gola z prawidłowej pozycji, gdyby Garguła wykończył lepszym strzałem swoją sytuację z drugiej połowy albo gdyby tuż przed bramką dla Jagi nasza kontra skończyła się dobrym podaniem do Pawła i golem?
Założę się, że nie byłoby na forum ani jednej osoby, która krytykowałaby grę zespołu...
|
Pisałby, że to jeden z lepiej rozegranych meczów Wisły w sezonie. Zagrany mądrze taktycznie.
Wczoraj jak na dłoni było widać braki kadrowe. Brak solidnego napastnika i "prawdziwych" skrzydłowych.