Sensej napisał(a):

Człowiek powinnien honorowo odejść.
Ciągnie na przygotowaniu Smudy. Pocżątek wiosny słaby, końcówka dobra, ale nie wierze że Smuda pozowoliłby być aby się tak frajerzyć w tylu kolejkach.
|
Smuda sie wlasnie sfrajerzyl jeszcze bardziej przegrywajac 5 meczow z rzedu majac jeszcze wieksze szanse na puchary jak obecnie Moskal,to Smuda sfrajerzyl poczatek wiosny robiac bilans 0-1-3,a za Moskala w 9 meczach mamy 3-4-2,to Smuda powinien honorowo odejsc a nie czekac az zarzad go zwolni. Wielki fanatyku Smudy sam sobie odpowiedziales "ciagnie na przygotowaniach Smudy" - daj mu czas,zrobic wlasne przygotowania,dobrac zawodnikow jacy mu sie podobaja i wtedy oceniaj,a o Smudzie nawet nie wspominaj,on juz mial swoje 5min
dlaczego nie robil zmian? moze to bylo z premedytacji bo nasze gwiazdki zapomnialy zjesc snikersa i zaczely gwiazdorzyc,specjalnie nie chcial ich wpuszczac,wiedzac ze jakosci nie poprawia a atmosferze zaszkodza - u Kazka podoba mi sie takie zachowanie