|
Ja dałbym spokój w tej krytyce i Brożkowi i Głowie. Przez lata udowodnili, że należy im się szacunek. Głowa od 2 sezonów dwoi się i troi. To, że ma tyle lat ile ma i zdrowia nie da się oszukać, to już nie jego wina. Doceńmy chociaż to, bo sporo w ostatnich latach im zawdzięczamy.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|