zobaczycie jak zagrają patałachy na wygasających kontraktach w Warszawie, remis to tam będzie w najgorszym dla nas wypadku!
cel na sezon to zdaje się pierwsza ósemka więc piłkarzyki wykonali swoje zadanie, szczerze to się spodziewałem wtopy w meczu z Górnikem aż sam głupi zacząłem wierzyć że oni jednak mają ambicję.
Wakacje już pewnie dawno wykupione więc myśląc przyszłościowo trzeba w meczach o gruszkę zapracować jak na najwyższy kolejny kontrakt gdziekolwiek przyjdzie im grać.
Po tym co odjebał Garguła na sam na sam z Brożkiem wiedziałem że coś w tym meczu złego się stanie, ale 2 gole mnie zupełnie rozjebały...