Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 24.05.2015, 08:27
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
zastanawiam sie czy gdyby nie bylo awansu do gornej 8 to czy tez tak by zawodnicy grali i spuscili by Wisle z ligi czy bukmacherka i brak charkteru przelozylaby sie na spuszczenie nas z ligi ?
zobaczycie jak zagrają patałachy na wygasających kontraktach w Warszawie, remis to tam będzie w najgorszym dla nas wypadku!
cel na sezon to zdaje się pierwsza ósemka więc piłkarzyki wykonali swoje zadanie, szczerze to się spodziewałem wtopy w meczu z Górnikem aż sam głupi zacząłem wierzyć że oni jednak mają ambicję.
Wakacje już pewnie dawno wykupione więc myśląc przyszłościowo trzeba w meczach o gruszkę zapracować jak na najwyższy kolejny kontrakt gdziekolwiek przyjdzie im grać.
Po tym co odjebał Garguła na sam na sam z Brożkiem wiedziałem że coś w tym meczu złego się stanie, ale 2 gole mnie zupełnie rozjebały...
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 24.05.2015 o godz. 08:35.
Odpowiedz cytując