Wyświetl pojedynczy post
Wichar87
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Lubliniec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 24.05.2015, 07:52
Tak jasne, najlepiej zwolnić trenera. I co potem nagle frajerzy przestaną być frajerami? Zmiany potrzebne, ale przede wszystkim w składzie.