Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 24.05.2015, 07:25
piro napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego? Nazywajmy rzeczy po imieniu. Wisła została skrzywdzona i tyle. Bramka nie powinna być uznana.
Jak dla mnie moglo być tych spalonych nawet 5...
Za taka gre i za to co robili cala druga polowe zwycięstwo i nie przyslugiwalo...
Odpowiedz cytując