Wyświetl pojedynczy post
piro
Junior Member
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 24.05.2015, 03:19
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Przestanmy pisać o spalonym przy bramce czy nawet rece...
Jaga była masakrycznie salba,powinnismy do tej pory im nastukać 5 bramek no ale my na 2 polowe wychodzi na lajcie żeby dowieźć wynik...
Dlaczego? Nazywajmy rzeczy po imieniu. Wisła została skrzywdzona i tyle. Bramka nie powinna być uznana.
Odpowiedz cytując