|
Doprowadziliśmy do patologii.... My jako Kibice.... Zamiast wystrzelać po ryju, jak to było w latach 90-00, to my wspieramy ich racami na treningu przed meczem derbowym... przegranym...
Dawniej się bali,- teraz mają wyjebane... Mecz za meczem odpuszczony w końcówce... Co to urwa ma być?
Ostatnio edytowane przez DevilMayCry : 24.05.2015 o godz. 00:20.
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."
|