Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 23.05.2015, 23:55
zastanawiam sie czy gdyby nie bylo awansu do gornej 8 to czy tez tak by zawodnicy grali i spuscili by Wisle z ligi czy bukmacherka i brak charkteru przelozylaby sie na spuszczenie nas z ligi ?
Odpowiedz cytując