|
Czy jest jakieś racjonalne wytłumaczenie dlaczego nasz trener ma problem z zamianami. Dlaczego w środę do końca trzymał na boisku pana Dariusza, a dziś w okolicy 65 nie ściągnął inną gwiazdę pana Stępińskiego. Dlaczego nie zrobił nic na wprowadzenie przez Probierza 3 zmian. Dlaczego wprowadził Stilića w 90 min. Nawet jeśli coś zgrzyta między nim a starszyzną i nie chciał ich wpuszczać to można było za Stępińskiego wpuścić Barientosa czy Jovanovica.
|