Temat
:
[34 kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, 23 maja, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
MWK
Member
Od: 03.2007
Skąd: tyle szumu?
Offline
#
121
23.05.2015, 23:26
Chyba niepoważni jesteście, jak przypisujecie po raz n-ty stracone punkty w ostatnich minutach, do niekompetencji trenera. Proponuję sondaż tns obop, cbos czy jak im tam na ten temat. Im wychodzi
MWK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MWK
Znajdź inne posty napisane przez MWK