Temat
:
[34 kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, 23 maja, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
MWK
Member
Od: 03.2007
Skąd: tyle szumu?
Offline
#
110
23.05.2015, 22:48
Liga nauczyła, klub nauczył.. To już nie jest kwestia trenera, ale grajków. Pewnie z sentymentu, ale wolę Wisłę Kazia, niż pana Smudy. Tylko ciężko o coś więcej mając takich terrorystów w drużynie. Mam nadzieję, że zarząd w końcu to dostrzeże
MWK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MWK
Znajdź inne posty napisane przez MWK