Temat
:
[34 kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, 23 maja, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
kola12
Member
Od: 10.2011
Offline
#
104
23.05.2015, 22:03
problemem nie jest Brożek, Głowa czy inny Kowalski.... oni są wynikiem problemów... problemem jest co innego, ale że po IP można zobaczyć kto pisze to się zamknę...
kola12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kola12
Znajdź inne posty napisane przez kola12