Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Quaresma
Junior Member
 
Od: 11.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11733
Stary 23.05.2015, 21:49
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Jak będą grali z jakimiś Kazachami czy Azerami liczyłbym na taką frekwencję jaka jest teraz
Problem rozwiązał się sam, pucharów nie będzie bo gównozjady zapomniały po raz kolejny że mecz nie trwa 85 minut.

Niestety nie ma co liczyć na więcej niż ok 7-8 tyś ze Śląskiem. W sumie się nie dziwie, jeśli ktoś nie jest wielkim fanatykiem a stadion to dla niego jedynie miejsce rozrywki jak np. kino to na jego miejscu po ostatnich wyczynach też rozejrzałbym się za jakimiś premierami w multikinie.
Odpowiedz cytując