siemstein napisał(a):

|
Jak będą grali z jakimiś Kazachami czy Azerami liczyłbym na taką frekwencję jaka jest teraz
|
Problem rozwiązał się sam, pucharów nie będzie bo gównozjady zapomniały po raz kolejny że mecz nie trwa 85 minut.
Niestety nie ma co liczyć na więcej niż ok 7-8 tyś ze Śląskiem. W sumie się nie dziwie, jeśli ktoś nie jest wielkim fanatykiem a stadion to dla niego jedynie miejsce rozrywki jak np. kino to na jego miejscu po ostatnich wyczynach też rozejrzałbym się za jakimiś premierami w multikinie.