Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 23.05.2015, 21:36
Niech mnie ktoś uszczypnie....

Że też im się chce jechać na drugi koniec Polski, włożyć w mecz ileś tam wysiłku i cały ten "trud" zniweczyć po raz kolejny w ciągu ostatnich 5 minut spotkania?

Błąd ze zmianami (za późno) na pewno, ale kolejny brak koncentracji w końcówce naprawdę ciężko wytłumaczyć...
Odpowiedz cytując