Niech mnie ktoś uszczypnie....
Że też im się chce jechać na drugi koniec Polski, włożyć w mecz ileś tam wysiłku i cały ten "trud" zniweczyć po raz kolejny w ciągu ostatnich 5 minut spotkania

?
Błąd ze zmianami (za późno) na pewno, ale kolejny brak koncentracji w końcówce naprawdę ciężko wytłumaczyć...