|
Źle nastawieni wyszli na 2 połowę, za bardzo asekurancko. Gra na 0-1 źle się kończy, i nie warto grać o utrzymanie takiego wyniku.
Błąd Moskala ze zmianami - powinny być około 60-65 minuty, a jak już chciał je robić dopiero w 90 minucie to nie powinien ich robić wcale.
|