Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.05.2015, 21:29
Wszyscy wiedzą, że powinniśmy przewietrzyć skład. Wyjebać Gargułę, Boguskiego etc, Głowackiego posadzić na ławie, może pożegnać się z Brożkiem. Tylko nie ma na to hajsu. Jest pat jak s....ysyn.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując