|
Widać na puchary nas nie stać. Nie ma co płakać. Oczywiście - powinniśmy bardziej kulturalnie przegrywać a nie robić z siebie pośmiewiska tracąc gole w doliczonym czasie gry, w meczach które niby kontrolujemy (Pogoń, Jaga)
Jeśli to natomiast pajace zwane piłkarzami odpuszczają mecze jako protest - bo nie dostają pieniędzy na czas. To wypierdalać do Górniaka czy Ruchu jak się śmiecie nie podoba gra w Wiśle.
Ja bym to całe towarzystwo pogonił bo to są przegrani ludzie.
BTW
To co zrobił Lukasz G w kontrze 2 na 2 to sabotaż. Celowo nie podał Brozkowi.... wydupcaj z Wisły skorumpowany gnoju!
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|