Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 23.05.2015, 21:26
Pytam serio, na 100% poważnie...

Czy piłkarze Wisły obstawiają mecze u bukmacherów?

Czy chcą pokazać prezesom, że oni rządzą, i w 15 sekund mogą mecz wygrać lub przegrać?

Nawet nie jestem w....iony, śmiać mi się chce.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując