Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 23.05.2015, 21:25
Po ty meczu nie da się nic napiasac....
To ze frajerzy itd... to nic...
To co się stało jest nie do opisania...
Przegralismy z zespolem naprawdę bardzo,bardzo slabym...
Zagralismy naprawdę taka pyte jakby ktoś kazal grac gwiazda za kare..
Nic z tej Wisły nie będzie..
Mysle ze to koniec Moskala i wielu piłkarzy w tym zespole...strach pomyslec co może być dalej...
Odpowiedz cytując