|
I "prawdziwi" kibice powrócili. Wygrana-mistrzowie, królowie. Porażka- frajerzy, wypierdalać itp.
Moim zdanie zawodnicy nie chcą wygrywać. Pokazują możliwości przez część meczu, żeby mieć szanse na transfer, gdzieś gdzie będą im płacić. Później odpierdalanie. Typowe: Nie ma hajsu, nie ma wyników.
|