Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 23.05.2015, 21:24
I "prawdziwi" kibice powrócili. Wygrana-mistrzowie, królowie. Porażka- frajerzy, wypierdalać itp.

Moim zdanie zawodnicy nie chcą wygrywać. Pokazują możliwości przez część meczu, żeby mieć szanse na transfer, gdzieś gdzie będą im płacić. Później odpierdalanie. Typowe: Nie ma hajsu, nie ma wyników.
Odpowiedz cytując