|
przykro się patrzy na mecze gdzie Wisła kontroluje a koniec końców robi coś takiego.. Stilic na ławce - błąd Moskala moim zdaniem... co robiła obrona przy akcjach z dupy jagi? i najważniejsze garguła wypierdalaj cymbale.. zamiast zgrać do Pawła to walisz konia...
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|