Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1004
Stary 23.05.2015, 19:05
No to nasz Kazimierz zaszokował składem. Jeśli to wypali bedzie noszony na rękach jeśli polegnie będą drwiny...

Jesli już jesteśmy przy składach. Leśnodorski na twetterze:"10 Polaków w naszej 11-tce..." a wyszli z Kuciakiem i Sa.
Jak widać w legii nadal nie umieją liczyć, nawet ich sytuacja z Bereszyńskim prostej matematyki nie nauczyła...
Odpowiedz cytując