Temat
:
[34 kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, 23 maja, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
AdrianoZKS
Member
Od: 03.2015
Offline
#
58
23.05.2015, 18:40
Mówisz o Miśkiewiczu?
Moskal nieźle zaszachował i... cóż, mam nadzieję, że Jaga się zaskoczy, zbyt wielkich oczekiwań co do meczu nie mam. Ale w końcu to normalne ustawienie obrony, Burliga na prawej, Guzmics i Głowacki w środku, Sadlok na lewej.
AdrianoZKS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AdrianoZKS
Znajdź inne posty napisane przez AdrianoZKS