Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 23.05.2015, 09:27
Jaga bedzie wkurzona ale po 15min juz o tym zapomną wiec jeśli na początku nie stracimy gola to szansa będzie rosła.

http://sport.wp.pl/kat,1740,title,Mo...wiadomosc.html
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 23.05.2015 o godz. 10:34.
Odpowiedz cytując