Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17236
Stary 23.05.2015, 09:16
Kupisz - spadł z Serie B, ale jakby wrócił do Polski, to pewnie by wymiatał, wiadomo
Lewandowski podobał mi się już w Pogoni i myślę, że to by był trafiony transfer.
Chrapek - też bym chciała, aby wrócił
Wilk - nie, dziękuję

Tych pozostałych właściwie nie znam.
Odpowiedz cytując