|
Kupisz - spadł z Serie B, ale jakby wrócił do Polski, to pewnie by wymiatał, wiadomo
Lewandowski podobał mi się już w Pogoni i myślę, że to by był trafiony transfer.
Chrapek - też bym chciała, aby wrócił
Wilk - nie, dziękuję
Tych pozostałych właściwie nie znam.
|