Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Dziubek1991
Junior Member
Od: 01.2015
Offline
#
17235
23.05.2015, 09:15
Ja bym u nas widział Zwolińskiego z Pogoni, kontrakt mu się kończy, ale pewnie nie w naszym zasięgu finansowym. Myślałem też o Wojciechu Golli jako alternatywie na środek obrony (też mu się kończy kontrakt).
Dziubek1991
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dziubek1991
Znajdź inne posty napisane przez Dziubek1991