Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11730
Stary 22.05.2015, 21:01
No niestety, duży problem jest w tym, że te mecze domowe nam wypadają w środku tygodnia. W weekend frekwencja byłaby przynajmniej o te dwa, trzy tysiące wyższa.
Odpowiedz cytując