63.5 Kg napisał(a):

Glosowalem na Kukiza w turze 1...
W drugiej miałem odpuscic ale jednak pojde...
Zaglosuje na Bronka bo jeden Kaczynski już rzadzil- dla mnie wystarczy...
|
Szanuję Twoje poglądy, bo akurat tak się składa, że też swoje posiadam.
Natomiast skorzystam z okazji i napiszę, że partii/układu, który poprzesz w niedzielę nie szanuję.
Ich jedynym programem i pomysłem na Polskę jest straszenie PiS-em..
No ileż można?
Basta!