|
Panowie te wybory są najprostszymi z możliwych.
Jak ci się podoba obecna sytuacja w kraju, głosujesz na Bronka i zwierasz poślady na kolejne ruchanie przez rządzących.
Chcesz zmiany, masz dosyć tego syfu, chcesz zobaczyć przerażone mordy sitwy w telewizji i innych mediach to głosujesz na Dudę.
Głos nieważny to głos na Bula. A pitolenie o tym jaki PiS jest mainstreamowy pozostawmy gimbusom, którzy chyba nie widzą co się dzieje np dzisiaj w tv i radiu. Oni (sitwa) naprawdę boją się , a ja mam nadzieję, że ich obawy są słuszne i zwycięstwo Dudy będzie pierwszym wyłomem. Potem jeszcze PO i PSL dostaje kopa w parlamentarnych na jesień i pozamiatane.
Pozdrowienia z Wrocławia.
"Jak rozpoznać komunistę? Cóż, jest to ktoś kto czyta Marksa i Lenina. A jak rozpoznać antykomunistę? To ktoś kto rozumie Marksa i Lenina." Ronald Reagan
|