Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 22.05.2015, 18:29
arti napisał(a):
Jak mieliśmy Żurawia, Franka, Kosę to cały stadion - 10 tys. był sprzedany na karnetach, jakby wtedy była pojemność jak dziś to karnetów byłoby pewnie 15 czy 18 tys.
Patrząc po statystykach na 90minut (przeglądałem sezony 00/01 - 04/05 ) to było tak może 2-3 rundy - 2004 r. i wiosna 2005 (czyli bez Kosy ) , tak więc nie ma co idealizować i zważywszy na to, że wtedy stadion był na 10k to ludzi na meczach było poniżej 10k, a skład z tamtych lat to niebo i ziemia. Wiadomo ciężko porównać suche liczby bo to były inne czasy.
Odpowiedz cytując