63.5 Kg napisał(a):

Glosowalem na Kukiza w turze 1...
W drugiej miałem odpuscic ale jednak pojde...
Zaglosuje na Bronka bo jeden Kaczynski już rzadzil- dla mnie wystarczy...
|
Czyli zagłosujesz tak jak Balcerowicz,Urban,Michnik,Palikot,Rozenek,Kopacz i reszta celebrytów czerpiących profity z obecnej władzy. Do niedawna w tym gronie był jeszcze Jaruzel.