Wyświetl pojedynczy post
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1610
Stary 22.05.2015, 17:31
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Glosowalem na Kukiza w turze 1...
W drugiej miałem odpuscic ale jednak pojde...
Zaglosuje na Bronka bo jeden Kaczynski już rzadzil- dla mnie wystarczy...
Czyli zagłosujesz tak jak Balcerowicz,Urban,Michnik,Palikot,Rozenek,Kopacz i reszta celebrytów czerpiących profity z obecnej władzy. Do niedawna w tym gronie był jeszcze Jaruzel.
Odpowiedz cytując