ABGwislakABG napisał(a):

Ależ emju nie urągaj samemu sobie, naprawdę. To nic złego, że nie znasz rozkładu głosów elektoratu Kukiza. Świat się z tego powodu nie zawali 
Twój guru uwzględnił brak debaty spowodowany niewyslaniem wcześniejszym zadawanych pytań? Jakoś nie widzę.
|
Mój się na pewno nie zawali, gdyż rozkład struktury elektoratu Kukiza znałem doskonale i w odróżnieniu od niektórych zmanipulowanych jego wyborców na miesiąc przed I turą pisałem, że to marionetka. Jak widać niektórzy jeszcze się gryzą w brodę z tego powodu
Nie wiem o jakim guru piszesz, ale mam nadzieje, że Twój guru socjalista Duda będzie dobrym prezydentem, gdyż ja starożytnym rzymskich zwyczajem umywam ręce wołając niczym Piłat: lavo manus
