Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1602
Stary 22.05.2015, 16:08
Obaj kandydaci mają wady i zalety (przy czym tych pierwszych jest więcej niż drugich), no ale na kogoś trzeba się zdecydować. Więc wybieram Dudę.

W pierwszej turze głosowałam na Kukiza.
Odpowiedz cytując