Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1600
Stary 22.05.2015, 16:01
Cóż nie spodziewałem się, że ktoś może pisać takie oczywistości i nie do końca rozumieć jak wygląda struktura elektoratu Kukiza, ale cieszę się, że mogłem pomóc

Mi Sasin osobiście nie zrobił nic złego, rękę mu podaję, choć z perspektywy 4 lat rządów w ich wykonaniu nie sądzę, aby znalazł się świadomy mieszkaniec Wołomina, który by na nich teraz zagłosował skoro pół roku temu prawie pogoniono ich widłami
Odpowiedz cytując