|
Ostro. "Zamach" na koniec kampanii. Pewnie się okaże, że "zamachowiec" był z ulotkami pisu i w czasie ciszy wyborczej będą "grzać" temat. No ....a, oni ludzi za głupków mają...i może mają racje.
Ostatnio edytowane przez rast : 22.05.2015 o godz. 15:36.
|