Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 22.05.2015, 14:42
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Też myślę, że Jaga będzie maksymalnie zmotywowana i odbije sobie na nas, to co nie udało jej się w meczu z Legią. A dodając do tego olewactwo Wiślaków to niestety prognozy nie są optymistyczne. Jedyna nadzieja w tym, że w tej lidze wszystko jest możliwe.
Nie sądzę, żeby ktokolwiek cokolwiek olewał. Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale nasi piłkarze prezentują właśnie taką "jakość". Zarówno na poziomie umiejętności, jak i mentalnie oraz fizycznie. To dlatego grają za psie pieniądze w klubie, który płaci z pięciomiesięcznym opóźnieniem. Czasami, kiedy wszystko zaczyna grać, mają przebłyski, ale jak pokazują ostatnie lata, kilku zmienionych trenerów, te momenty fajnej gry, to wszystko, co można z nich wykrzesać. No i robią się coraz starsi i na pewno nie lepsi.
Odpowiedz cytując