Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 22.05.2015, 14:28
Też myślę, że Jaga będzie maksymalnie zmotywowana i odbije sobie na nas, to co nie udało jej się w meczu z Legią. A dodając do tego olewactwo Wiślaków to niestety prognozy nie są optymistyczne. Jedyna nadzieja w tym, że w tej lidze wszystko jest możliwe.
Odpowiedz cytując