|
Ale to w dalszym ciągu nie jest wina orędzia, tylko detali i wpadek. Początek i koniec nie dość, ze nie jest decydujący, to nie ma on praktycznie żadnego znaczenia. Pytania miedzy kandydatami i odpowiedzi na riposty- to jest klucz.
To pisz, ze dyskutujemy o yankesach, a nie o Polakach. Z tego, co Wim my nie posiadamy elektorów.
Poza tym sam sobie w tym momencie zaprzeczyles. Duda zagaił do elektoratu Kukiza, który ma być tym elektoratem dodatkowym, czyli wg Twojego rozumowania powinien wygrać również i to starcie. Gloryfikujesz natomiast Bronka, który zamknął się w elektoracie anty PiS. To, na kogo glosujesz i czy wrzucisz nieważny glos malo mnie interesuje, nie wnosi nic do tematu. Nie rozmywaj, docieraj do clue sprawy.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 22.05.2015 o godz. 14:24.
|