Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1581
Stary 22.05.2015, 13:48
A co niby takiego mi Sasin zrobił i skąd przyszło to Tobie do głowy? Klapek nie mam przed oczami, gdyż wydaje mi się, że odbiór tej końcówki debat podobnie odbierali eksperci wizerunkowi. Początek zdecydowanie dla Dudy, a koniec lekko dla Komorowskiego.
Odpowiedz cytując