|
A co niby takiego mi Sasin zrobił i skąd przyszło to Tobie do głowy? Klapek nie mam przed oczami, gdyż wydaje mi się, że odbiór tej końcówki debat podobnie odbierali eksperci wizerunkowi. Początek zdecydowanie dla Dudy, a koniec lekko dla Komorowskiego.
|