Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1578
Stary 22.05.2015, 13:39
Jakimkolwiek wynikiem skończą się te wybory warto było obserwować tą kampanię z kilku powodów:
1) Ci którzy dostrzegali to od dawna tylko się utwierdzili ale zawsze kilku lemingom otworzyły się oczęta i uwidoczniło się to że w Polsce (Tefałenach, Polszmatach czy reżimówce państwowej) takie pojęcie jak niezależne dziennikarstwo nie istnieje. Żakowskie, Olejnki, Sobieniowskie i inni im podobni czekisci z miokrofonem po pierwszej turze w panice nawet nie próbowali udawać, że przynajmniej w teorii są niezależni...
2) Pięknie wyglądał spęd celebrytów ludzi (nie)kultury i sportu za plecami Bronka. Tak to właśnie oni doją Polskę w zamian za to aby własnei w takich momentach pokzać swoją sprzedajną twarz za plecami Bronka ze wsi i WSI.
3) Wolność i bezpieczeństwo a do tego zgoda:
W wykonaniu Bronka jak na zalączonym filmiku, gdzie podczas dzisiejszego spotkania w Toruniu BOR chłopaka zrzuca ze sceny i łomocze poza nią

https://www.youtube.com/watch?v=AlwioMEOxpM

4) Warto było zobaczyć jaka panika zapanowała po pierwszej turze w mainstreamie. Sam Bronek w piatek nazywał Dudę frustratem bo ten chciał modyfikować konstytucję a w poniedziałek po wynikach I tury sam w nurt frustracki ochoczo się rzucił

5) Szkoda, że kampania trwała tak krótko, po I turze Bronek był w stanie obiecać wszystko...


Wybór jest prosty:

Albo śpiący prezydent albo człowiek który coś naprawdę chce zrobić
Albo układy układziki albo po cżesci nowe rozdanie
Albo orzeł z czekolady albo prawdziwy patriotyzm
Albo WSI albo nie
Albo chodzenie po krzesłach na arenie międzynarodowej albo poważna prezydentura
Albo bul albo ukojenie
Albo zmiana albo stagnacja

Nie ma innego wyboru Duda przeydentem...
Odpowiedz cytując